NATO TV Program – 16 – 18. april 1999.

Televizija

April 1999: Posle duže pauze smo ponovo sa vama. Pošto se i dalje nalazimo u periodu kada se obeležava dvadesetogodišnjica NATO agresije (24. mart – 10. jun), redakcija bloga će vas i ovoga puta podsetiti na programske TV šeme iz vremena NATO agresije. Za početak ćemo vam ponuditi period od 16. do 18. aprila 1999. godine.

NATO TV Program – petak, 16. april 1999. godine

NAPOMENA ZA RTS: Radio-televizija Srbije i dalje emituje informativne i druge programe – neprekidno, 24 časa dnevno. Vesti se emituju svakog punog sata.

NAPOMENA 2: Ekipe RTS imaju jedino i ekskluzivno pravo da beleže aktuelne događaje i efekte zločinačkog bombardovanja snaga NATO.

RTS 1

6.30 – Jutarnji program

9.00 – „Metla bez drške”, serija za decu

9.30 – „Pazi, sveže obojeno”: Tajna

10.30 – „Teinog konja let”, dečija emisija

11.30 – „Ponovo sa Mijom”, 5. deo

zatim – Mali koncert: „Legende” na trgu

13.30 – Umetničko veče u Malom Crnuću

14.30 – Vesti na albanskom

14.40 – Koncert na Trgu Republike

16.30 – „Godine idu…” – kabare Pavla Minčića

17.00 – Dnevnik 1

18.00 – Beogradski TV program

19.15 – „Dobro veče, deco”

19.30 – Dnevnik 2

zatim – Aktuelnosti

zatim – „Ponovo sa Mijom”, 6. deo

22.30 – Dnevnik 3

zatim – Koncert na Mostu

zatim – „Kad se san ostvari”

zatim – Baletski divertisman: „Ohridska legenda”


RTS 2

9.00 – „Prilepske crkve”

9.40 – Mali koncert: Madam Piano

10.30 – „Šešir bez dna”

10.59 – „Kalendar prirode”: Buđenje proleća

11.27 – „Enciklopedija za radoznale”

12.30 – „Kod zlatnog konja”

13.15 – Mali koncert

13.35 – „Pesničke vedrine”: Jovan Jovanović Zmaj

14.00 – Film: „Salaš u malom ritu”

15.30 – „Hajd, povedi veselo”: Prizren

16.30 – „Leti, leti, pesmo moja mila”: Dušica Bilkić

17.00 – Dnevnik 1

18.00 – „Đorđe Marjanović: Zvižduk u osam”

18.45 – „Veče u teatru”: Desimir Stanojević

19.30 – Dnevnik 2

21.00 – „Vuk Karadžić”, serija

22.00 – „Kad se san ostvari”

22.30 – Dnevnik 2

zatim – „Kosa”, film

zatim – uključenje u RTS 1


RTS 3K

Treći kanal preizima informativni program RTS. Vesti se emituju svakog punog sata.

12.00 – Vesti

zatim – „Tihi Don”, 3. deo filma

17.00 – Dnevnik 1 RTS

zatim – „Povratak otpisanih”, serija

19.30 – Dnevnik 2 RTS

zatim – „Povratak otpisanih”, serija

22.30 – Dnevnik 3 RTS

zatim – Koncert

24.00 – Uključenje u zajednički program RTS-a


TV Palma

TV Palma preuzima program Radio-televizije Srbije.


Art televizija

Zbog ratnog stanja Art televizija preuzima informativni program RTS. U prepodnevnim časovima biće prikazan igrani film „Viridijana” reditelja Luisa Bunjuela, zatim kratki dokumentarni filmovi i igrani film „Praznični dani” Žaka Tatija, a uveče domaći film „Ko to tamo peva” reditelja Slobodana Šijana.


RTV Politika

6.00 – Vesti

6.10 – „Moćni psići”, crtani film (Vesti u 7.00)

8.00 – Vesti

8.10 – „Snežana II”, crtani film (Dan u 9.00)

10.00 – Vesti

10.10 – „Dobar, loš i pas Haklberi”, crtani film (Vesti u 11.00)

12.00 – Dan

12.30 – „Bambi”, crtani film (Vesti u 13.00)

14.00 – Vesti

14.10 – „Tri kabaljerosa”, crtani film (Vesti u 15.00)

16.00 – Dan

16.30 – „Aladin”, crtani film (Vesti u 17.00 i 18.00)

18.30 – „Politikin TV Zabavnik”

19.00 – Dan

20.00 – Vesti

20.10 – „Tajna ružinog grma”, crtani film (Vesti u 21.00)

22.00 – Dan

22.30 – Film (Dan u 24.00)

1.00 – Vesti

1.10 – Film (Vesti u 2.00)

3.00 – Vesti

3.10 – Film (Vesti u 4.00 i 5.00)

6.00 – Vesti

6.10 – Crtani filmovi do 22.00


RTV Pink

7.00 – „Šerlok Holms”, serija

8.00 – „Kasandra”, 19. i 20. epizoda

10.00 – „Nindža kornjače”, crtana serija

11.00 – „Kasandra”, 21. epizoda

12.30 – „Šerlok Holms”, serija

13.30 – „Pesma nas je održala”, koncert

16.30 – „Pravougaoni kovčeg”, film

18.00 – „Nindža kornjače”, crtani film

19.00 – „Pesma nas je održala”, koncert

21.00 – „Esmeralda”, serija

22.00 – Koncert na Brankovom mostu

23.00 – „Mona Liza”, film

Ostatak vremena je bio ispunjen reemitovanjem informativnog programa RTS-a.


TV Novi Sad

11.55 – „NATO ubija Evropu”, prenos

zatim – Muzički program

15.00 – Dnevnik na slovačkom

15.20 – Dnevnik na rusinskom

15.40 – Dnevnik na rumunskom

16.00 – Dnevnik 1 na mađarskom

17.00 – Dnevnik 1

18.00 – Novosadske razglednice

19.00 – Dnevnik 2 na mađarskom

19.30 – Dnevnik 2

zatim – „Varošarije”: Aleksandrovac

zatim – „Muzički portret”: Julija Bisak

22.30 – Dnevnik 3


TV Priština

Televizija Priština emituje najaktuelnije vesti sa lica mesta u terminima od 8.30 do 13.00 i 14.40 časova. Osim toga emituje se i Dnevnik na albanskom i turskom jeziku. Gledaoci iz Prištine program RTS mogu da prate 60. kanalu, dok stanovnici Metohije program RTS mogu da gledaju preko predajnika Cvilen.


Studio B

8.00 – „Beograde, dobro jutro”

10.45 – Protesti iz sveta

11.00 – Peđolino i deca

13.30 – Koncert na trgu

15.30 – Direktno: No pasaran

16.00 – „Beograde, dobar dan”

16.30 – Sportisti protiv rata

17.00 – Svetionik

17.30 – Sportisti protiv rata

18.00 – NATO, Shame on you

18.30 – Koncert na Trgu Republike, 1. deo (r)

19.00 – Vesti u 7

20.00 – Direktno – gost u studiju

20.30 – Koncert na Trgu Republike

21.00 – Direktno – gost u studiju

21.30 – Beograd se brani ljubavlju

21.45 – Internet vesti

22.00 – Vesti u 10

23.00 – Koncert na Trgu Republike, 3. deo

1.00 – Svetionik

1.30 – Beograd noću – izveštaj iz Gradske skupštine


SOS Kanal

10.00 – Fudbal: MEC – Crvena Zvezda

11.15 – Odbojka: Tokio 98

13.00 – Vesti RTS

13.30 – Sportisti protiv NATO

16.00 – Vesti RTS

16.30 – Fudbal: Polet – Partizan

18.30 – Boks: sportom za mir

19.30 – Preuzima se RTS 1


RTV Košava

10.00 – „Idiot”, igrani film

15.00 – „Kraljevi mamba”, film

17.50 – „Dan mrmota”, film

21.00 – „Podmornica”, igrani film

RTV Košava reemituje informativni program RTS u pauzi između filmova.


BK TV

08.55 – Naslovi, Divljina

09.55 – Naslovi, Svitac i Crtani film

10.55 – „Naslovi”, „Far”, „Prirodni šampioni”

11.55 – „Naslovi”, „Prvi red”, serija: „Kontraš”, „Hrana za glavu”, „Vekovnik”

12.55 – „Naslovi”, „Priroda”

13.55 – „Naslovi”, Morski svet

14.55 – „Naslovi”, „S vetrom u leđa”, repriza serije

15.55 – „Telefakt 1″, „Agresija”, „Zvono”

17.00 – Dnevnik 1 RTS

17.55 – Naslovi za osobe oštećenog sluha, „Japi”

zatim – „Medonja”, crtani film

18.55 – Telefakt 2

19.30 – Dnevnik 2 RTS

20.30 – Bez reči

20.55 – „Headlines”, „Gea”, S vetrom u leđa”, serija

21.55 – „Naslovi”, „Far”, „Vekovnik”

22.30 – Dnevnik 3 RTS

zatim – Bez reči

23.55 – Telefakt 3, Japi (r), Gea (r), Košarka: Kup Evrope (Pamesa – Beneton)

00.55 – „Naslovi”, „Bebo budi tiha”, film


NATO TV program za petak, 16. april 1999. godine.
NATO TV program za petak, 16. april 1999. godine.

NATO TV Program – subota, 17. april 1999.

RTS 1

7.00 – Jutarnji program

10.30 – „Metla bez drške”, serija za decu

11.30 – „Pazi, sveže obojeno”

12.30 – „Pesničke vedrine”: Desanka Maksimović

13.30 – „Leti, leti, pesmo moja mila”

14.30 – Koncert na Trgu Republike

16.30 – „Godine idu…” – kabare Pavla Minčića (I)

17.00 – Dnevnik 1

18.00 – „Pred sudom istorije”: Neozbiljni Branislav Nušić

19.00 – Mali koncert: Bajaga

19.15 – „Dobro veče, deco”

19.30 – Dnevnik 2

zatim – Aktuelnosti

zatim – „Ponovo sa Mijom”, 7. deo

zatim – „Čarobni zvuci”

22.30 – Dnevnik 3

zatim – Koncert na mostu: Ruski državni simfonijski orkestar i „Od Kazablanke do Crne mačke”


RTS 2

10.00 – „Vukov sabor”: kamo noći, kamo dani

11.05 – „Ponovo sa Mijom”

12.30 – „Ljubav i moda”, igrani film

14.00 – PJ u košarci: FMP Radnički – Jugopetrol, prenos

zatim – „Pesničke vedrine”: Vasko Popa

16.00 – Mala šala

17.00 – Dnevnik 1

oko 18.00 – „Milord – Đorđe Marjanović”

18.45 – „Kad se san ostvari”

19.30 – Dnevnik 2

21.00 – „Vuk Karadžić”, serija

22.10 – Mali koncert: „Tap 011″

22.30 – Dnevnik 3

zatim – Beogradski “Soko Štark” maraton, reportaža

zatim – Konjičke trke – Požarevac, reportaža

zatim – „Apokalipsa danas”, film

zatim – preuzima se program RTS 1


RTS 3K

11.00 – Vesti

zatim – „Surova romansa”, film

17.00 – Dnevnik 1 RTS

zatim – „Povratak otpisanih”, serija

19.30 – Dnevnik 2 RTS

zatim – „Povratak otpisanih”, serija

22.30 – Dnevnik 3 RTS

zatim – Koncert 3K

00.00 – Uključenje u zajednički program RTS-a


Art televizija

Zbog ratnog stanja Art televizija preuzima informativni program RTS. U prepodnevnim časovima biće prikazani filmovi „Ko to tamo peva” i „Sabotaža”, a uveče film „Idemo dalje”.


TV Palma

TV Palma preuzima informativni program RTS. Oko 21.00 čas na programu je utakmica Barselona – Majorka.


RTV Politika

6.00 – Vesti

6.10 – „Aladin, kralj razbojnika”, crtani film (Vesti u 7.00)

8.00 – Vesti

8.10 – „Skubi du i škola zloća”, crtani film (Dan u 9.00 i Vesti u 10.00)

11.00 – Vesti

11.10 – „Zemlja pre nastanka vremena”, crtani film (Dan u 12.00)

13.00 – Vesti

13.10 – „Politikin TV Zabavnik” (r)

14.00 – Vesti

14.10 – „Lepotica i zver”, crtani film

16.00 – Dan

16.30 – „Pepeljuga”, crtani film (Vesti u 17.00)

18.00 – Vesti

18.10 – „Kraljević i prosjak”, crtani film

19.00 – Dan

20.00 – Vesti

20.10 – „Snupi, vrati se kući”, crtani film

22.00 – Dan

22.30 – Film (Dan u 24.00)

01.00 – Vesti

01.10 – Film (Vesti u 02.00)

03.00 – Vesti

03.10 – Film (Vesti u 04.00 i 05.00)

06.00 – Vesti


RTV Pink

7.00 – Serija: „Šerlok Holms”

8.00 – „Kasandra”, 22. i 23. epizoda

10.00 – „Nindža kornjače”, crtana serija

11.00 – „Kasandra”, 24. epizoda

12.00 – „Šerlok Holms”, serija

13.30 – „Pesma nas je održala”, koncert

16.30 – „Deca”, film

18.00 – „Nindža kornjače”, crtana serija

19.00 – „Pesma nas je održala”, koncert

21.00 – „Esmeralda”, serija

22.00 – Koncert na Brankovom mostu

23.00 – „Dvostruki život”, film

Ostatak programa je bio ispunjen reemitovanjem informativnog programa Radio-televizije Srbije.


TV Novi Sad

12.00 – „NATO ubija Evropu”, prenos

14.00 – Vesti

zatim – Mali koncert

14.40 – „Kroz pendžer”: Futog

15.25 – „Život vršačkih etnika”, obrazovni program

15.55 – Aktuelnosti i duhovka na slovačkom jeziku

17.00 – Dnevnik 1 RTS

18.00 – TV magazin na rusinskom

19.00 – Dnevnik na mađarskom

19.30 – Dnevnik 2 RTS

zatim – „Miris poljskog cveća”, domaći film

22.30 – Dnevnik 3 RTS

zatim – Vesti na mađarskom


TV Priština

Televizija Priština emituje najaktuelnije vesti sa lica mesta u terminima od 8.30 do 13.00 i 14.40 časvoa. Osim toga emituje se i Dnevnik na albanskom i turskom jeziku. Gledaoci iz Prištine program RTS mogu da prate na 60. kanalu, dok stanovnici Metohije program RTS mogu da gledaju preko predajnika Cvilen.


Studio B

8.00 – „Beograde, dobro jutro”

10.45 – Protesti iz sveta

11.00 – Peđolino i deca

13.30 – Koncert na trgu

15.30 – Direktno: No pasaran

16.00 – Beograde, dobar dan

16.30 – Sportisti protiv rata

17.00 – NATO, Shame on you

18.00 – Koncert na Trgu Republike, 1. deo (r)

19.00 – Vesti u 7

20.00 – Direktno – gost u studiju

20.30 – Koncert na Trgu Republike

21.00 – Direktno – gost u studiju

21.30 – Beograd se brani ljubavlju

21.45 – Internet vesti

22.00 – Vesti u 10

23.00 – Koncert na Trgu Republike, 3. deo

1.00 – Svetionik

1.30 – Beograd noću – izveštaj iz Gradske skupštine


SOS Kanal

10.00 – Fudbal: Polet – Partizan

11.45 – Boks: sportom za mir

13.00 – Vesti RTS

13.30 – Rukomet: Jugoslavija – Švedska

14.45 – Rukomet: Partizan – Obilić

16.00 – Vesti RTS

16.30 – Fudbal: Crvena Zvezda – Marsej

18.30 – Beogradski maraton

19.30 – Preuzima se RTS 1


RTV Košava

10.00 – „Salvador”, igrani film

13.00 – „Misisipi u plamenu”, film

16.00 – „Tesna koža”, 1. deo domaćeg filma

17.50 – „Dan mrmota”, film

21.00 – „Lovac na jelene”, film

RTV Košava reemituje informativni program RTS.


BK TV

8.55 – „Bebo, budi tiha”, film

9.55 – Naslovi

10.55 – Naslovi, Gea, Vekovnik, Hrana za glavu

11.55 – „Naslovi”, Košarka – Kup Evrope: Pamesa – Valensija (r)

13.55 – „Naslovi”, „Far”: U kavezu, Serija: „S vetrom u leđa”

14.55 – „Naslovi”, „Kao danas”

15.55 – Telefakt 1, „Portret”: partrijarh Aleksij, „Hrana za glavu”, „Bez reči”

17.00 – Dnevnik 1 RTS-a

17.55 – Naslovi za osobe oštećenog sluha, „Brojač”

18.55 – Telefakt 2, „Agresija”

19.30 – Dnevnik 2 RTS-a, „Bez reči”, „Agresija”

20.55 – „Headlines”, „Gravitacija”

21.55 – „Naslovi”, „Arizani”: Zemunica

22.30 – Dnevnik 3 RTS-a, Agresija, „Portret”: Partrijarh Aleksij

23.55 – Telefakt 3, Agresija

01.55 – Naslovi, „Brojač”

02.55 – Naslovi, „Priroda”


NATO TV Program za subotu, 17. april 1999. godine.
NATO TV Program za subotu, 17. april 1999. godine.

NATO TV Program – nedelja, 18. april 1999.

RTS 1

7.00 – Jutarnji program

10.30 – „Metla bez drške”, serija

11.30 – „Pazi, sveže obojeno”: Tuširanje

12.30 – Glumac peva protiv rata

13.30 – „Leti, leti, pesmo moja mila”: Vranje

14.30 – Nedeljno popodne

19.15 – Dobro veče, deco

19.30 – Dnevnik 2, Aktuelnosti, „Muzikanti”, 1. epizoda, „Nedelja na Hipodromu” – reportaža

22.30 – Dnevnik 3, Koncert na Mostu, Vesti, „Spartak” – balet, „Nenin dućan zvani nostalgija”, „Glumac peva protiv rata”, „Leti, leti, pesmo moja mila”, „Instrumental šou”, „Frenki – 10. rođendan”


RTS 2

10.00 – „Vukov sabor”: Desanka Maksimović

11.10 – „Ponovo sa Mijom”

12.30 – „Moj ljubimac”

13.00 – Fudbalski turnir „Trigonal”: Partizan – Rad, Partizan – OFK Beograd, OFK Beograd – Rad

15.30 – „Pesničke vedrine”: Danica Marković

16.00 – „Garaža”

17.30 – Koncert hora „Glinka”, 2. deo

18.00 – „Milord – Đorđe Marjanović”

18.45 – „Kad se san ostvari”

19.30 – Dnevnik 2

21.00 – „Vuk Karadžić”, serija, „Leti, leti, pesmo moja mila”

22.30 – Dnevnik 3, „Dvadeseti vek”, 1. deo

zatim – Uključenje u RTS 1


RTS 3K

12.00 – Vesti, Prizrenska bogoslovija

13.00 – Vesti, „Izlet”: Subotica

14.00 – Vesti, Koncert: Ansambl „Renesans”

15.00 – Vesti, „Izlet”: Kruševac

16.00 – Vesti – Balkan muzika

17.00 – Dnevnik 1 RTS, „Povratak otpisanih”, serija

19.30 – Dnevnik 2 RTS, „Povratak otpisanih” (poslednja epizoda)

22.30 – Dnevnik 3 RTS – Koncert 3K

24.00 – Uključenje u zajednički program RTS


TV Palma

TV Palma preuzima informativni program RTS. U 19.30 na programu je fudbalska utakmica Valensija – Real Madrid.


Art televizija

Zbog ratnog stanja Art televizija preuzima informativni program RTS. U prepodnevnim časovima biće prikazani filmovi „Idemo dalje” i „Strogo kontrolisani vozovi”, a uveče film „Zvanična verzija”.


RTV Politika

6.00 – Vesti

6.10 – „Pokahontas II”, crtani film

7.00 – Vesti

7.10 – „Bitlđus” i „Inspektor Gedžet”, crtani filmovi

8.00 – Vesti

8.10 – „Vetar među vrbama” (Dan u 9.00, Vesti u 10.00)

10.30 – „Pačje priče”, crtani film

11.00 – Vesti

11.10 – „Zdravo prijatelji”

12.00 – Dan

12.30 – „Medved Jogi i invazija medveda iz svemira”, crtani film (Vesti u 13.00 i 14.00)

14.30 – „Mikijeva božićna pesma”, crtani film

15.00 – Vesti

15.10 – „Bitlđus”, crtani filmovi

16.00 – Dan

16.30 – „Maza i Lunja”, crtani film (Vesti u 17.00 i 18.00)

18.10 – „Avanture Ikaboda i gospodina žapca”, crtani film

19.00 – Dan

20.00 – Vesti

20.10 – „Bazil, miš detektiv”, crtani film (Vesti u 21.00)

22.00 – Dan

22.30 – Film (Dan u 24.00)

01.00 – Vesti

01.10 – Film (Vesti u 02.00)

03.00 – Film (Vesti u 04.00 i 05.00)

06.00 – Vesti

06.10 – Crtani filmovi do 22.00


RTV Pink

07.00 – „Šerlok Holms”, serija

08.00 – „Kasandra”, 25. i 26. epizoda

10.00 – „Nindža kornjače”, crtana serija

11.00 – „Kasandra”, 27. epizoda

12.30 – „Šerlok Holms”, serija

13.30 – „Pesma nas je održala”

16.30 – „Ukleti dvorac”, film

18.00 – „Nindža kornjače”, crtani film

19.00 – „Pesma nas je održala”, koncert

21.00 – „Esmeralda”, serija

22.00 – Koncert na Brankovom mostu

23.00 – „Mnogo buke ni oko čega”, film

Ostatak programa je bio ispunjen reemitovanjem programa RTS-a.


TV Novi Sad

12.00 – „NATO ubija Evropu”, prenos

14.00 – „Pop Ćira i pop Spira”, domaći film

15.15 – „Prenosi”: Koncert KUD „Vuk Stefanović Karadžić” Bačka Topola

16.15 – „Kroz Karlovce za setom”, obrazovni program

zatim – Mali koncert (eventualno)

17.00 – Dnevnik 1 RTS

18.00 – „Osmeh, srce i krila – KUD ‘Svetozar Marković'”, dokumentarni program

18.30 – „Trave ljubavi moja – dr Jovan Tucakov”, kultur-umetn. program

19.00 – TV Dnevnik na mađarskom

19.30 – TV Dnevnik 2 RTS

zatim – „Moj tata na određeno vreme”, domaći film

22.30 – TV Dnevnik 3 RTS

zatim – Vesti na mađarskom jeziku


SOS Kanal

10.00 – Košarka: YUBA Liga

13.00 – Fudbal: Trigonal

16.00 – Vesti RTS

16.30 – Fudbal: Rad (K) – Partizan

18.30 – Beogradski maraton

19.30 – Preuzima se RTS 1


Studio B

8.00 – „Beograde, dobro jutro”

10.45 – Protesti iz sveta

11.00 – Peđolino i deca

13.30 – Koncert na Trgu

15.30 – Direktno – No pasaran

16.00 – „Beograde, dobar dan”

16.30 – Sportisti protiv rata

17.00 – „NATO, Shame on you”

18.00 – Koncert na Trgu Republike, 1. deo (r)

19.00 – Vesti u 7

20.00 – „Direktno” – gost u studiju

20.30 – Koncert na Trgu Republike

21.00 – „Direktno” – gost u studiju

21.30 – Beograd se brani ljubavlju

21.45 – Internet vesti

22.00 – Vesti u 10

23.00 – Koncert na Trgu Republike, 3. deo

01.00 – „Svetionik”

01.30 – Beograd noću – izveštaj iz Gradske skupštine


RTS Priština

Televizija Priština emituje najaktuelnije vesti sa lica mesta u terminima od 8.30 do 13.00 i 14.40 časova. Osim toga emituje se i Dnevnik na albanskom i turskom jeziku. Gledaoci iz Prištine program RTS mogu da prate na 60. kanalu, dok stanovnici Metohije program RTS mogu da gledaju preko predajnika Cvilen.


RTV Košava

10.00 – „Rođen 4. jula”, igrani film

13.00 – „Tesna koža”, 2. deo filma

15.00 – „Oklopnjača Potemkin”, igrani film

16.30 – „Veliki diktator”, igrani film

17.50 – „Dan mrmota”, igrani film

21.00 – „Apokalipsa sad”, igrani film

RTV Košava reemituje informativni program RTS.


BK TV

8.55 – „Naslovi”, Film: „Izbor srca”

9.55 – „Naslovi”

10.55 – „Naslovi”, „Kao danas”, „Vekovnik”

11.55 – „Naslovi”, „Gravitacija”

12.55 – „Naslovi”, „Brojač”, „Hrana za glavu”

13.55 – „Naslovi”, „Far”: Gospođica Pela, Serija: „S vetrrom u leđa”

15.55 – Telefakt 1, „Agresija”, „Hrana za glavu”

17.00 – Dnevnik 1 RTS-a

17.55 – Naslovi za osobe oštećenog sluha, „Far”: U kavezu, „Lokator”, „Agresija”

18.55 – Telefakt 2, „Agresija”

19.30 – Dnevnik 2 RTS-a, „Bez reči”, „Agresija”

21.55 – „Naslovi”, „Lokator”

22.30 – Dnevnik 3 RTS-a, „Agresija”

23.55 – Telefakt 3, „Agresija”, „Biseri”: gost Spasoje Vlajić


NATO TV program za nedelju, 18. april 1999. godine
NATO TV program za nedelju, 18. april 1999. godine

Naslovna slika: kombinacija slike preuzete sa sajta pexels.com i logoa sajta koji je kreirala Katerina Petković.

Obrada materijala i uvodni tekst: RetroPressAdria

(dnevni list „Politika”, 14 – 16. april 1999.)

Please follow and like us:
error0

1 thought on “NATO TV Program – 16 – 18. april 1999.

  1. Hey There. I found your blog using msn. This is an extremely well written article. I’ll be sure to bookmark it and return to read more of your useful info. Thanks for the post. I’ll definitely comeback.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *