NATO TV Program - 19 - 21. aprila 1999.

NATO TV Program – 19 – 21. aprila 1999.

Televizija

April 1999: Redakcija bloga RetroPressAdria i dalje nastavlja da objavljuje programske šeme iz ratnog perioda, dok je trajala jedanaestonedeljna NATO agresija na Srbiju i Crnu Goru. Na redu je programska šema najvećih srpskih TV stanica iz perioda od 19. do 21. aprila 1999. godine.

NATO TV Program – ponedeljak, 19. april 1999.

RTS 1

Radio-televizija Srbije i dalje emituje informativne i druge programe – neprekidno, 24 časa dnevno. Vesti se emituju svakog punog sata.

NAPOMENA: Ekipe RTS imaju jedino i ekskluzivno pravo da beleže aktuelne događaje i efekte zločinačkog bombardovanja snaga NATO.

6.30 – Jutarnji program

10.30 – „Metla bez drške”, serija za decu

11.30 – „Pazi, sveže obojeno”

12.30 – Glumac peva protiv rata

13.30 – „Leti, leti, pesmo moja mila”

14.30 – Vesti na albanskom

14.40 – Koncert na Trgu Republike

16.30 – „Godine prolaze” – kabare Pavla Minčića

17.00 – Dnevnik 1

18.00 – Beogradski TV program

19.15 – Dobro veče, deco

19.30 – Dnevnik 2; Aktuelnosti; „Muzikanti”, 2. epizoda; Mali koncert

22.30 – Dnevnik 3; Koncert na mostu; Vesti; „Romeo i Julija”, balet; „Tri majstora”; „Leti, leti, pesmo moja mila”; „Ponovo sa vama”: Željko Samardžić


RTS 2

10.00 – Školski program: „Šešir bez dna”, „Kalendar prirode”, „Javni čas”, „Enciklopedija za radoznale”

12.30 – „Ravanica”, 1. deo

13.00 – „Klarinet – moja ljubav”: Dragan Grujić

13.20 – „Pred sudom istorije”: Slučaj Laza Kostić

15.30 – „Dečak i violina”, domaći film

17.00 – Dnevnik 1

18.00 – „Đorđe Marjanović – Zvižduk u osam”

18.45 – „Kad se san ostvari”

19.30 – Dnevnik 2; Mali koncert: Hor i SO RTS

22.30 – Dnevnik 3; „Dvadeseti vek”, 2. deo

24.00 – Uključenje u RTS 1


RTS 3K

Treći kanal preuzima informativni program RTS. Vesti se emituju svakog punog sata.

12.00 – Vesti

17.00 – Dnevnik 1

zatim – Serija

19.30 – Dnevnik 2

zatim – Serija

22.30 – Dnevnik 3

zatim – Koncert

24.00 – Uključenje u zajednički program RTS


SOS Kanal

10.00 – Fudbal: Rad (K) – Partizan

13.00 – Vesti RTS

13.30 – Fudbal: Crvena Zvezda – Marsej

16.00 – Vesti RTS

16.30 – Košarka: YUBA Liga

19.30 – Preuzima se RTS 1


Art Televizija

Zbog ratnog stanja Art televizija preuzima informativni program RTS. U toku dana biće prikazani filmovi.


RTV Politika

6.00 – Vesti

6.10 – „Povratak Džafara”, crtani film (Vesti u 7.00)

8.00 – Vesti

8.10 – „Četke i metle”, crtani film (Dan u 9.00, Vesti u 10.00)

11.00 – Vesti

11.10 – „Skubi Du i braća Bu” (Dan u 12.00, Vesti u 13.00)

13.30 – „Denver, rat hrane”

14.00 – Vesti

14.10 – „Srećan rođendan Miki”, crtani film (Vesti u 15.00)

16.00 – Dan

16.30 – „Alisa u zemlji čuda”, crtani film (Vesti u 17.00)

18.00 – Vesti

18.10 – „Došljaci iz svemira” i „Vini Pu”, crtani filmovi

19.00 – Dan

20.00 – Vesti

20.10 – „Vreme psihe”, crtani film (Vesti u 21.00)

22.00 – Dan

22.30 – Igrani film (Dan u 24.00)

01.00 – Vesti

01.10 – Igrani film (Vesti u 02.00)

03.00 – Vesti

03.10 – Igrani film (Vesti u 04.00 i 05.00)

06.00 – Vesti

06.10 – Crtani filmovi do 22.00


RTV Pink

7.00 – „Šerlok Holms”, serija

8.00 – „Kasandra”, 28. i 29. epizoda

10.00 – „Nindže kornjače”, crtana serija

11.00 – „Kasandra”, 30. epizoda

12.30 – „Šerlok Holms”, serija

13.30 – „Pesma nas je održala”

16.30 – „Ime ruže”, film

18.00 – „Nindže kornjače”, crtana serija

19.00 – „Pesma nas je održala”, koncert

21.00 – „Esmeralda”, serija

22.00 – Koncert na Brankovom mostu

23.00 – „Silazak u pakao”, film

Ostatak programa je ispunjen reemitovanjem informativnog programa RTS-a.


BK TV

6.30 – „Dobro jutro, Srbijo”

8.55 – „Naslovi” (Beta) – „Biseri”: Spasoje Vlajić (r)

9.55 – „Naslovi” – „Kao danas” – Crtani film: „Kremenko”

10.55 – „Naslovi” (Beta) – „Prirodni šampioni”

11.55 – „Naslovi” – „Prvi red” – „Kontraš”, serija

12.55 – „Naslovi” – „Prvi red” – „Koloseum”

13.55 – „Naslovi” – „Nesmotrena ljubav”, serija

14.55 – „Naslovi” – „Kao danas” – „Bez reči”

15.55 – „Telefakt” – „Agresija” – „Hrana za glavu”

17.00 – Dnevnik 1 RTS-a – „Kao danas” – „Agresija” (2)

17.55 – Naslovi za osobe oštećenog sluha – „Japi” – „Medonja”, crtani film

18.55 – Telefakt 2

19.30 – Dnevnik 2 RTS-a – „Bez reči” (r)

20.55 – „Headlines” – „BK parlament”

21.55 – „Naslovi” – „Vekovnik”

22.30 – Dnevnik 3 RTS-a – „Bez reči” – „Agresija”

23.55 – Telefakt 3

00.55 – „Naslovi” – „Morski svet”

1.55 – „Naslovi” – „Kontraš”, serija – „Far”

2.55 – „Naslovi” – „Divljina”


Studio B

8.00 – „Beograde, dobro jutro”

10.45 – „Protesti iz sveta”

11.00 – „Peđolino i deca”

13.30 – „Koncert na trgu”

15.30 – „Direktno” – No pasaran

16.00 – „Beograde, dobar dan”

16.30 – „Sportisti protiv rata”

17.00 – „NATO, shame on you”

18.00 – Koncert na Trgu Republike, 1. deo (r)

19.00 – Vesti u 7

20.00 – „Direktno” – gost u studiju

20.30 – Koncert na Trgu Republike

21.00 – „Direktno” – gost u studiju

21.30 – „Beograd se brani ljubavlju”

21.45 – „Internet vesti”

22.00 – Vesti u 10

23.00 – Koncert na Trgu Republike, 3. deo

01.00 – „Svetionik”

01.30 – „Beograd noću” – izveštaj iz Gradske skupštine


TV Priština

Televizija Priština emituje najaktuelnije vesti u terminima od 8.30 do 13.00 i 14.40 časova. Osim toga emituje se i Dnevnik na albanskom i turskom jeziku. Gledaoci iz Prištine program RTS mogu da prate na 60. kanalu, dok stanovnici Metohije program RTS mogu da gledaju preko predajnika Cvilen.


RTV Košava

10.00 – „Zločin i kazna”, 1. deo filma

15.00 – „Tesna koža”, 3. deo filma

17.50 – „Dan mrmota”, igrani film

21.00 – „Moskva suzama ne veruje”, igrani film

RTV Košava reemituje informativni program RTS.


TV Novi Sad

12.00 – „NATO ubija Evropu”, prenos

15.00 – TV Dnevnik na slovačkom

15.20 – TV Dnevnik na rusinskom

15.40 – TV Dnevnik na rumunskom

16.00 – Dnevnik 1 na mađarskom

16.25 – „Spektrum”, na slovačkom

17.00 – Dnevnik 1 RTS

18.00 – Novosadske razglednice

19.00 – Dnevnik 2 na mađarskom

19.30 – Dnevnik 2 RTS

zatim – „Naši dani”, emisija na mađarskom

zatim – Muzički program

22.30 – Dnevnik 3 RTS


TV Palma

TV Palma preuzima program Radio-televizije Srbije.


NATO TV Program za ponedeljak, 19. april 1999
NATO TV Program za ponedeljak, 19. april 1999.

NATO TV Program – utorak, 20. april 1999.

RTS 1

6.30 – Jutarnji program

10.00 – Vesti

10.30 – „Metla bez drške”

11.30 – „Pazi, sveže obojeno”: Štapić za osmeh

12.30 – Hronika Jugoslovenskog dokumentarnog i kratkometražnog filma

15.30 – Koncert na Trgu Republike, nastavak

16.30 – „Godine idu…” – Kabare Paje Minčića, 4. epizoda

17.00 – Dnevnik 1

18.00 – Beogradski TV program

19.30 – Dnevnik 2

21.00 – Aktuelnosti

zatim – „Muzikanti”, 3. epizoda

zatim – Mali koncert: Bajone za dečji osmeh

22.30 – Dnevnik 3

24.00 – Koncert na Brankovom mostu

Vesti u 1.00, 2.00, 3.00, 4.00 i 5.00

zatim – „TV poster”: Generacija 5


RTS 2

9.00 – Prenos liturgije ispred Hrama Svetog Save

10.30 – „Kalendar prirode”: Hiljadu gladnih usta

10.57 – „Šešir bez dna”, 7. epizoda

11.27 – „Javni čas”: Muzička škola „Vatroslav Lisinski”, 2. epizoda

12.30 – „Pesničke vedrine”: Vito Marković

13.00 – Kup Jugoslavije u košarci (m): Partizan – Beopetrol

14.30 – Mali koncert: Bajaga

15.00 – Kup Jugoslavije u košarci (m): FMP Železnik – Radnički Jugopetrol

17.00 – Dnevnik 1

18.00 – „Milord – Đorđe Marjanović”

18.48 – Veče Desimira Stanojevića

19.30 – Dnevnik 2

21.00 – Portret Simfonijskog orkestra RTS

zatim – „Molitva za mir” – Hor „Glinka”

22.30 – Dnevnik 3

24.00 – „Ko to tamo peva”, film

zatim – Preuzima se program RTS 1


RTS 3K

12.00 – Vesti

zatim – Visoki dečani

13.00 – Vesti

zatim – Putopis: Sombor

14.00 – Vesti

zatim – Vesti na albanskom jeziku i „Tambura u ravnici”

15.00 – Vesti

zatim – „Putopis”: Aranđelovac

17.00 – Dnevnik 1

zatim – „Povratak otpisanih”, serija

19.30 – Dnevnik 2

zatim – „Više od igre”, serija

22.30 – Dnevnik 3

zatim – Koncert 3K

00.00 – Uključenje u zajednički program RTS


SOS Kanal

10.00 – Košarka: Spartak – Vojvodina

10.30 – Fudbal: Hajduk – Sartid

12.00 – Evropski fudbal

13.00 – Vesti RTS

13.30 – Grčki fudbal


RTV Poliitka

6.00 – Vesti

6.10 – Crtani filmovi

7.00 – Vesti

7.10 – „Skubi Du i nevoljni vukodlak”, crtani film (Vesti u 8.00)

9.00 – Dan

9.30 – „Meri Popins”, film (Vesti u 10.00 i 11.00)

12.00 – Dan

12.30 – „Nenadmašivi Paja Patak”, crtani film

13.00 – Vesti

13.10 – „Mala sirena”, crtani film (Vesti u 14.00)

15.00 – Vesti

15.10 – „Pevajte sa nama”, crtani film

16.00 – Dan

16.30 – „Princeza Irena i goblini”, crtani film (Vesti u 17.00)

18.00 – Vesti

18.10 – „Legenda o uspavanoj dolini”, crtani film

19.00 – Dan

20.00 – Vesti

20.10 – „Pinokio”, crtani film

22.00 – Dan

22.30 – Film (Dan u 24.00)

01.00 – Vesti

01.10 – Film (Vesti u 02.00)

03.00 – Vesti

03.10 – Film (Vesti u 04.00 i 05.00)

06.00 – Vesti


RTV Pink

07.00 – „Šerlok Holms”, serija

08.00 – „Kasandra”, serija – 31. i 32. epizoda

10.30 – „Nindža kornjače”, crtana serija

11.00 – „Kasandra”, 33. epizoda

12.30 – „Šerlok Holms”, serija

13.30 – „Pesma nas je održala” (koncert)

16.30 – „Poljubac za Mirandu”, film

18.00 – „Nindža kornjače”, crtana serija

19.00 – „Pesma nas je održala” (koncert)

21.00 – „Esmeralda”, serija

22.00 – Koncert na Brankovom mostu

23.00 – „Ceremonija”, film

01.30 – „Poljubac za Mirandu”, film (r)

Ostatak programa je bio ispunjen reemitovanjem programa RTS-a.


BK TV

5.55 – „Naslovi”

6.30 – „Dobro jutro, Srbijo”

9.00 – „Molitva za mir”, prenos

11.55 – „Naslovi” – „Prvi red” – „Kontraš”, serija

12.55 – „Naslovi” – „Gea” – „Šampioni divljine”

13.55 – „Naslovi” – „BK parlament” (r)

14.55 – „Naslovi” – „Kao danas”

15.55 – Telefakt 1 – Agresija – „Hrana za glavu”

16.55 – „Naslovi”

17.00 – Dnevnik 1 RTS-a

17.30 – Agresija

17.55 – Naslovi za osobe oštećenog sluha – „Japi” – „Medonja”, crtana serija

18.55 – Telefakt 2

19.30 – Dnevnik 2 RTS-a

20.30 – Agresija

20.55 – „Headlines” – „S vetrom u leđa”, serija

21.55 – Naslovi

22.30 – Dnevnik 3 RTS-a

23.55 – Telefakt 3 – Agresija

00.55 – „Naslovi” – „Dok anđeli spavaju”


Art televizija

Art televizija preuzima informativni program RTS. U jutarnjim časovima biće prikazan film „Kosa” i uveče filmovi „Play time” i „Pepeo i dijamant”.


Studio B

7.00 – Vesti

7.45 – „NATO, shame on you”

8.10 – „Beograde, dobro jutro”

10.00 – Vesti u 10

10.45 – Protest sveta protiv rata

11.10 – „Peđolino i deca”

14.10 – Koncert na Trgu: „Pesma nas je održala”

16.10 – „Beograde, dobar dan”

16.30 – „No pasaran”

17.10 – „Svetionik”

18.10 – „Sportisti protiv rata”

18.40 – Protest udruženja književnika

19.00 – Vesti u 7

19.45 – Protest protiv rata u Beogradu

20.10 – „Direktno” – gost komentator

20.30 – „Odbrana Beograda”

21.10 – „Avanture porodice Robinson”, serija

21.40 – „No pasaran”

22.00 – Vesti u 10

22.45 – Internet vesti

23.10 – Film

00.30 – Hronika kulture

1.10 – Internet vesti

1.30 – „Mostovi razumevanja” (satelit)

2.10 – NATO kič

3.30 – „Direktno” – gost komentator (r)

3.10 – „Beograd se brani srcem” (Noć u Beogradu)

4.10 – „NATO, shame on you”

5.00 – Film (r)

(Vesti na svaki sat)


TV Palma

TV Palma preuzima program Radio-televizije Srbije.


RTV Košava

10.00 – „Zločin i kazna”, 2. deo filma

15.00 – „Tesna koža”, 4. deo domaćeg filma

17.50 – „Dan mrmota”, igrani film

21.00 – „Meš”, igrani film

01.00 – „Seks skandal”, italijanski film za odrasle o erotskim avanturama Bila Klintona reprizira se na brojne zahteve gledalaca

Ostatak programa je bio ispunjen reemitovanjem informativnog programa RTS-a.


TV Novi Sad

12.00 – „NATO ubija Evropu”, prenos

15.00 – Dnevnik na slovačkom

17.00 – Dnevnik 1 RTS

18.00 – Novosadske razglednice

19.00 – Dnevnik 2 na mađarskom

19.30 – Dnevnik 2

zatim – „U službi Talije”, dok. program

22.30 – Dnevnik 3


RTS Priština

Televizija Priština emituje najaktuelnije vesti sa lica mesta u terminima od 8.30 do 13.00 i 14.40 časova. Osim toga emituje se i Dnevnik na albanskom i turskom jeziku. Gledaoci iz Prištine program RTS mogu da prate na 60. kanalu, dok stanovnici Metohije program RTS mogu da prate preko predajnika Cvilen.


NATO TV Program za utorak, 20. april 1999.
NATO TV Program za utorak, 20. april 1999.

NATO TV Program – sreda, 21. april 1999.

RTS 1

6.30 – Jutarnji program

10.30 – „Metla bez drške”, serija za decu

11.30 – „Pazi, sveže obojeno”

12.30 – Glumac peva protiv rata

13.30 – „Neka deca rastu”

14.30 – Vesti na albanskom

14.40 – Koncert na Trgu Republike

15.30 – Koncert na Trgu Republike, nastavak

16.30 – Dok. film

17.00 – Dnevnik 1

oko 18.00 – Beogradski TV program

19.15 – „Dobro veče, deco”

19.30 – Dnevnik 2

oko 21.00 – Aktuelnosti

zatim – „Muzikanti”, serija

zatim – Mali koncert: Maja Nikolić

22.30 – Dnevnik 3

oko 24.00 – Fudbal: Zemun – Balkan (Skoplje), reportaža – Koncert na Brankovom mostu – Ruska pesma: Glinka


RTS 2

10.00 – „Šešir bez dna”, serija za decu

10.29 – „Kalendar prirode”

10.57 – „Javni čas”

11.25 – „Enciklopedija za radoznale”

12.00 – Vesti

12.30 – „Pesničke vedrine”

12.55 – Kup Jugoslavije u košarci (m), prenos finalne utakmice

15.30 – „Poslednja trka”, igrani film

17.00 – Dnevnik 1

oko 18.00 – „Milord – Đorđe Marjanović”

18.45 – „Pesme iz srca”: Desimir Stanojević

19.30 – Dnevnik 2

oko 21.00 – Portret Hora RTS

zatim – „Hajd, povedi veselo”: Veliki Šiljegovac

22.30 – Dnevnik 3

oko 24.00 – „Maratonci trče počasni krug”, film

zatim – Preuzima se program RTS 1


RTS 3K

12.00 – Vesti, „Ovde Beograd”

13.00 – Vesti, „Izlet”: Zrenjanin

14.00 – Vesti, Vesti na albanskom jeziku, Koncert 3K

15.00 – Vesti, „Ovde Beograd”

16.00 – Vesti, „Putopis”: Rudnik (1. deo)

17.00 – Dnevnik 1, „Više od igre”, repriza serije, Koncert 3K

19.30 – Dnevnik 2, „Više od igre”, serija

22.30 – Dnevnik 3, Koncert 3K

24.00 – Uključenje u zajednički program RTS


TV Palma

TV Palma preuzima program Radio-televizije Srbije.


SOS Kanal

10.00 – Grčki fudbal

11.30 – Italijanski fudbal

13.00 – Vesti RTS

13.30 – Italijanski fudbal

14.30 – Italijanski fudbal

16.00 – Vesti RTS

16.30 – Košarka: Žalgiris – Olimpijakos

18.00 – Košarka: Timsistem – Kinder

19.30 – Preuzima se RTS 1


RTV Politika

6.00 – Vesti

6.10 – „Leteći zmajevi”, crtani film (Vesti u 07.00)

8.00 – Vesti

8.10 – „Oliver i kompanija”, crtani film (Dan u 09.00)

10.00 – Vesti

10.10 – „Povratak u OZ”, crtani film (Vesti u 11.00)

12.00 – Dan

12.30 – „Vrtoglave priče”, crtani film

13.00 – Vesti

13.10 – „Šiljin vodič ka uspehu”, crtani film (Vesti u 14.00)

15.00 – Vesti

15.10 – „Miki i prijatelji”, crtani film

16.00 – Dan

16.30 – „Male lisice”, crtani film (Vesti u 17.00 i 18.00)

18.30 – „Tri praseta”, crtani film

19.00 – Dan

19.30 – „Pop rok muzika”, crtani film (Vesti u 20.00 i 21.00)

22.00 – Dan

22.30 – Film (Dan u 24.00)

01.00 – Vesti

01.10 – Film (Vesti u 02.00)

03.00 – Vesti

03.10 – Film (Vesti u 04.00 i 05.00)


RTV Pink

7.00 – „Šerlok Holms”, serija

8.00 – „Kasandra”, 34. i 35. epizoda

10.30 – „Nindža kornjače”, crtana serija

11.00 – „Kasandra”, 36. epizoda

12.30 – „Šerlok Holms”, serija

13.30 – „Pesma nas je održala”, koncert

16.30 – „Maharadžina kći”, 1. deo filma

18.00 – „Nindža Kornjače”, crtana serija

19.00 – „Pesma nas je održala”, koncert

21.00 – „Esmeralda”, serija

22.00 – Koncert na Brankovom mostu

23.00 – „Amater”, film

01.30 – „Maharadžina kći”, 1. deo filma (r)

03.00 – „Amater”, film (r)

Ostatak programa je ispunjen reemitovanjem informativnog programa RTS-a.


BK TV

6.30 – „Dobro jutro, Srbijo” (Jutarnji program)

9.00 – „Dok anđeli spavaju”: Petar Živadinović (r)

10.00 – Kao danas

zatim – Crtani film: „Kremenko”

11.00 – Divljina

12.00 – „Prvi red”

zatim – Serija: „Kontraš”

13.00 – Koloseum

14.00 – „Vekovnik”

zatim – Serija: „S vetrom u leđa”

15.55 – Telefakt 1

zatim – „Portret”: Petrovaradinski most – Agresija – „Hrana za glavu”

17.00 – Dnevnik 1 RTS-a

zatim – „Bez reči” – Agresija

17.55 – Naslovi za osobe oštećenog sluha

18.55 – Telefakt 2

zatim – Agresija

19.30 – Dnevnik 2 RTS-a

zatim – Bez reči – „Portret”: Petrovaradinski most – Vekovnik

20.55 – Naslovi na engleskom

zatim – „Gea” – „Pikado” – Agresija

22.30 – Dnevnik 3 RTS-a

zatim – „Portret”: Petrovaradinski most – „Japi” – „Gea”

23.55 – Telefakt 3

zatim – Agresija


Studio B

(Vesti se emituju na svaki sat)

7.00 – Vesti

7.45 – „NATO, shame on you”

8.10 – „Beograde, dobro jutro”

10.00 – Vesti u 10

10.45 – Protest sveta protiv rata

11.10 – „Peđolino i deca”

13.10 – „Crtani film”

14.10 – Koncert na Trgu Republike

16.10 – „Beograde, dobar dan”

16.30 – „No pasaran”

17.10 – „Svetionik”

17.40 – „Sport klub”

18.10 – „Sportisti protiv rata”

18.40 – Protest udruženja književnika

19.00 – Vesti u 7

19.45 – Protest protiv rata u Beogradu

20.10 – „Direktno” – gost komentator

20.30 – Odbrana Beograda

21.10 – „Avanture porodice Robinson”, serija

21.40 – „No pasaran”

22.00 – Vesti u 10

22.45 – Internet vesti

23.10 – Film

00.30 – Hronika za kulturu

01.10 – Internet vesti

01.20 – Mostovi razumevanja

02.10 – NATO kič

02.30 – „Direktno” – gost komentator (r)

3.10 – „Beograd se brani srcem” (noć u Beogradu)

4.10 – „NATO, shame on you”

5.00 – Film (r)


TV Priština

Televizija Priština emituje najaktuelnije vesti sa lica mesta u terminima od 8.30 do 13.00 i 14.40 časova. Osim toga emituje se i Dnevnik na albanskom i turskom jeziku.


RTV Košava

10.00 – „Poslednja oaza”, dokumentarni film Petra Lalovića

15.00 – „Bejb”, australijski film o doživljajima malog praseta

17.45 – „Dan mrmota”, film

21.00 – „Svi predsednikovi ljudi”, igrani film o dva novinara koji su raskrinkali aferu „Votergejt” zbog koje je američki predsednik Nikson morao da podnese ostavku. U glavnim ulogama su Robert Redford i Dastin Hofman.

Ostatak programa je bio ispunjen reemitovanjem informativnog programa RTS-a.


TV Novi Sad

17.00 – Dnevnik 1

18.00 – Novosadske razglednice

19.00 – Dnevnik 2

zatim – „Put oko sveta”, domaći film

22.30 – Dnevnik 3

zatim – Vesti na mađarskom

zatim – Preuziam se program RTS 1


Art televizija

17.00 – Dnevnik 1 RTS

zatim – „Kirov balet”

19.30 – Dnevnik 2 RTS

zatim – „39 stepenika”, film

22.30 – Dnevnik 3 RTS

zatim – „Avantura”, film

zatim – Art koncert


NATO TV program za sredu, 21. april 1999. godine
NATO TV program za sredu, 21. april 1999. godine

Uvodni tekst napisao i celokupan materijal obradio: RetroPressAdria

(dnevni list „Politika”, 19, 20. i 21. april 1999.)

Saznajte i...

Please follow and like us:
error0

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *