NATO TV Program – 25 – 27. april 1999.

April 1999: Novi nastavak odabranih programskih TV šema za srpske stanice u vreme NATO agresije je pred vama. Novi nastavak se bavi periodom od 25. do 27. aprila 1999. godine. TV stanice su u to vreme radile po režimu posle rušenja zgrade RTS-a 23. aprila te godine, a 2. maj 1999. godine će ostati upamćen po tome što se ponovo reaktivirala TV „Košava”, i to sa reemitovanjem programa kineske satelitske televizije CCTV-4, koje je potrajalo do nekoliko dana posle završetka NATO agresije. Sva tri programa RTS-a su se u to vreme spojila u jedan sve dok se nije sredinom maja ponovo reaktivirao Treći kanal.

U narednim redovima će biti priložene detaljnije programske šeme.

NATO TV Program – nedelja, 25. april 1999.

RTS 1, 2 i 3K

Radio-televizija Srbije na sva tri kanala emituje informativne i druge programe, prema potrebi obaveštava javnost neprekidno 24 časa dnevno.

Centralne informativne emisije su:

6.30 – 10.30 – Jutarnji program

17.00 – Dnevnik 1

19.30 – Dnevnik 2

22.30 – Dnevnik 3

Vesti se emituju svakog sata, a po potrebi i u drugim terminima.

NAPOMENA: Ekipe RTS imaju jedino i ekskluzivno pravo da beleže aktuelne događaje i efekte zločinačkog bombardovanja snaga NATO.


RTV Politika

06.00 – Vesti

06.10 – „Pepe le Tvor”, crtani film

07.00 – Vesti

07.10 – „Diznijeva noć veštica”, crtani film (Vesti u 08.00)

09.00 – Dan

09.30 – „Snebljiva aždaja”, crtani film

10.00 – Vesti

10.10 – „Princeza labudica”, crtani film (Vesti u 11.00)

12.00 – Dan

12.30 – „Spasioci u Australiji”, crtani film (Vesti u 13.00)

14.00 – Vesti

14.10 – „Mala sirena” – kitova tajna, crtani film (Vesti u 15.00)

16.00 – Dan

17.00 – Vesti

17.10 – „Palčica”, crtani film (Vesti u 18.00)

19.00 – Dan

20.00 – Vesti

20.10 – „Pačje priče”, crtani film (Vesti u 21.00)

22.00 – Dan

22.30 – Film (Dan u 24.00)

01.00 – Vesti

01.10 – Film (Vesti u 02.00)

03.00 – Vesti

03.10 – Film (Vesti u 04.00 i 05.00)

06.00 – Vesti

06.10 – Crtani filmovi do 22.00


Art televizija

Zbog ratnog stanja Art televizija preuzima informativne i druge programe RTS, a u toku dana biće prikazani igrani filmovi.


TV Palma

TV Palma preuzima informativni program RTS-a i povremeno emituje filmove i serije iz svog studija.


RTV Pink

7.00 – „Šerlok Holms”, serija

8.00 – „Kasandra”, 46. i 47. epizoda

10.30 – „Nindža kornjače”, crtana serija

11.00 – „Kasandra”, 48. epizoda

12.30 – „Šerlok Holms”, serija

13.30 – „Pesma nas je održala”, koncert

16.30 – Film

18.00 – „Nindža kornjače”, crtana serija

19.00 – „Pesma nas je održala”, koncert

21.00 – „Esmeralda”, serija

22.00 – Koncert na Brankovom mostu

23.00 – Filmski program

Ostatak programa je bio ispunjen reemitovanjem informativnog programa RTS-a.


BK TV

6.55 – „Naslovi”

7.05 – Program za decu

8.55 – „Naslovi” – Bez reči

9.55 – „Naslovi” – Film

10.55 – „Naslovi” – „Brojač”

11.55 – „Naslovi” – „Gravitacija”

12.55 – „Naslovi”

13.55 – „Naslovi”, „Hrana za glavu”, „Vekovnik”, „Kao danas”, „Koloseum” – emisija o Crvenoj Zvezdi

15.55 – Telefakt 1

17.05 – Film

21.05 – Italijanski fudbal: Sampdorija – Lacio

21.55 – „Naslovi” (u poluvremenu)

22.55 – „Naslovi” – „Koloseum” – emisija o Crvenoj Zvezdi – „Hrana za glavu” – „Vekovnik” – „Kao danas”

23.55 – Telefakt 3 – „Biseri”: dr Todor Jovanović

00.55 – „Naslovi” (u pauzi)

2.00 – 6.30 – Filmovi i dokumentarne emisije


Studio B

(Vesti se emituju na svaki sat)

7.00 – Vesti

7.45 – „NATO, shame on you”

8.10 – „Beograde, dobar dan”

10.00 – Vesti u 10

10.45 – „Protest sveta protiv rata”

11.10 – „Peđolino i deca”

13.10 – Crtani film

14.10 – Koncert na Trgu Republike

16.10 – „Beograde, dobar dan”

16.30 – „No pasaran”

17.10 – „Svetionik”

17.40 – „Sport klub”

18.10 – „Sportisti protiv rata”

18.40 – „Protest udruženja književnika”

19.00 – Vesti u 7

19.45 – Protest protiv rata u Beogradu

20.10 – „Direktno” – gost komentator

20.30 – „Odbrana Beograda”

21.10 – „Avanture porodice Robinson”, serija

21.40 – „No pasaran”

22.00 – Vesti u 10

22.45 – Internet vesti

23.10 – Film

00.30 -Hronika kulture

01.20 – „Mostovi razumevanja”

02.10 – „NATO kič”

02.30 – „Direktno” – gost komentator

03.10 – „Beograd se brani srcem”

04.10 – „NATO, shame on you”

05.00 – Film (r)


SOS Kanal

Zbog zločinačkog napada NATO alijanse na PC „Ušće”, uništenja predajnika i druge tehnike, SOS Kanal još uvek nije u mogućnosti da nastavi sa emitovanjem programa.


RTV Košava

Zbog zločinačkog napada NATO agresora na poslovnu zgradu „Ušće”, RTV Košava do daljeg ne emituje program.


TV Novi Sad

6.30 – „NATO ubija Evropu”, snimak

7.00 – Jutarnji program

od 9.00 – Preuzima se program RTS 1

12.00 – „NATO ubija Evropu”, prenos

15.00 – Dnevnik na slovačkom

15.20 – Dnevnik na rusinskom

15.40 – Dnevnik na rumunskom

16.00 – Dnevnik 1 na mađarskom

16.20 – Rezervisan termin

17.00 – Dnevnik 1 RTS

18.00 – „Novosadske razglednice”

19.00 – Dnevnik 2 na mađarskom

19.30 – Dnevnik 2 RTS i dalje po programu RTS 1

TV Novi Sad emituje program RTS na 46, a svoj program na 33. kanalu.


TV Priština

Televizija Priština emituje najaktuelnije vesti sa lica mestima u terminima od 8.30, 13.00 i 14.40 časova. Osim toga emituje se i Dnevnik na albanskom i turskom jeziku. Gledaoci Prištine mogu da prate na 60. kanalu dok stanovnici Metohije program RTS mogu da gledaju preko predajnika Cvilen.


NATO TV Program za nedelju, 25. april 1999. godine
NATO TV Program za nedelju, 25. april 1999. godine

NATO TV Program – ponedeljak, 26. april 1999.

RTS 1, 2 i 3K

Radio-televizija Srbije na sva tri kanala neprekidno emituje informativne i druge programe, prema potrebi obaveštava javnost neprekidno 24 časa dnevno.

Centralne informativne emisije su:

6.30 – 10.30 – Jutarnji program

17.00 – Dnevnik 1

19.30 – Dnevnik 2

22.30 – Dnevnik 3

Vesti se emituju svakog sata, a po potrebi i u drugim terminima.


RTV Politika

6.00 – Vesti

6.10 – „Maca Mica i ptičica”, crtani film

7.00 – Vesti

7.10 – „101 dalmatinac”, crtani film (Vesti u 08.00)

9.00 – Dan

9.30 – „Mač u kamenu”, crtani film (Vesti u 10.00)

11.00 – Vesti

11.10 – „Zdravo prijatelji”, crtani film

12.00 – Dan

12.30 – „Dambo”, crtani film (Vesti u 13.00)

14.00 – Vesti

14.10 – „Robin Hud”, crtani film (Vesti u 15.00)

16.00 – Dan

17.00 – Vesti

17.10 – „Kralj lavova”, crtani film (Vesti u 18.00)

19.00 – Dan

20.00 – Vesti

20.10 – „Uspavana lepotica”, crtani film (Vesti u 21.00)

22.00 – Dan

22.30 – Film (Dan u 24.00)

01.00 – Vesti

01.10 – Film (Vesti u 02.00)

03.00 – Vesti

03.10 – Film (Vesti u 04.00 i 05.00)

06.00 – Vesti

06.10 – Crtani filmovi do 22.00


Art televizija

Zbog ratnog stanja Art televizija preuzima informativne i druge programe RTS, a u toku dana biće prikazani igrani filmovi.


TV Palma

TV Palma preuzima informativni program Radio-televizije Srbije, a povremeno emituje filmove i serije iz svog studija.


RTV Pink

7.00 – „Šerlok Holms”, serija

8.00 – „Kasandra”, 49. i 50. epizoda

10.00 – „Nindže kornjače”, crtana serija

11.00 – „Kasandra”, 51. epizoda

12.30 – „Šerlok Holms”, serija

13.30 – „Pesma nas je održala”, koncert

16.30 – Film

18.00 – „Nindže kornjače”, crtana serija

19.00 – „Pesma nas je održala”, koncert

21.00 – „Esmeralda”, serija

22.00 – Koncert na Brankovom mostu

23.00 – Filmski program

U pauzi između ovih sadržaja je bio reemitovan informativni program Radio-televizije Srbije.


BK TV

5.55 – Naslovi

6.30 – „Dobro jutro, Srbijo”

8.55 – „Naslovi” – „Biseri”: dr Todor Jovanović (r)

9.55 – „Naslovi”

11.55 – „Naslovi” – „Prvi red” – „Priroda”

12.55 – „Naslovi” – „Kao danas” – Fudbal: pregled golova

13.55 – „Naslovi” – Serija: „Nesmotrena ljubav”

14.55 – „Naslovi” – „Kao danas”

15.55 – Telefakt 1

16.55 – „Naslovi” – „Poslednja divljina”

17.55 – Naslovi za osobe oštećenog sluha, „Japi”, Crtani film: „Kremenko”

18.55 – Telefakt 2 – „Bez reči” (premijera)

19.55 – „Naslovi” – „BK parlament”

20.55 – „Headlines” („Naslovi” na engleskom)

21.55 – „Naslovi” – „Koloseum”: Košarka – „Japi”

23.55 – Telefakt 3

Od 1.00 do 6.30 – filmovi i dokumentarne emisije


Studio B

(Vesti se emituju na svaki sat)

7.00 – Vesti

7.45 – „NATO, shame on you”

8.10 – „Beograde, dobro jutro”

10.00 – Vesti u 10

10.45 – Protest sveta protiv rata

11.10 – „Peđolino i deca”

13.10 – Crtani film

14.10 – Koncert na Trgu Republike

16.10 – „Beograde, dobar dan”

16.30 – „No pasaran”

17.10 – „Svetionik”

17.40 – „Sport klub”

18.10 – „Sportisti protiv rata”

18.40 – Protest udruženja književnika

19.00 – Vesti u 7

19.45 – Protest protiv rata u Beogradu

20.10 – „Direktno” – gost komentator

20.30 – „Odbrana Beograda”

21.10 – „Avanture porodice Robinson”, serija

21.40 – „No pasaran”

22.00 – Vesti u 10

22.45 – Internet vesti

23.10 – Film

00.30 – „Hronika kulture”

01.20 – „Mostovi razumevanja”

02.10 – „NATO kič”

02.30 – „Direktno” – gost komentator

03.10 – „Beograd se brani srcem”

04.10 – „NATO, Shame on you”

05.00 – Film (r)


SOS Kanal

Zbog zločinačkog napada NATO alijanse na PC „Ušće”, uništenja predajnika i druge tehnike, SOS Kanal još uvek nije u mogućnosti da nastavi sa emitovanjem programa.


RTV Košava

Zbog zločinačkog napada NATO agresora na poslovnu zgradu „Ušće”, RTV Košava do daljeg ne emituje program.


TV Novi Sad

6.30 – „NATO ubija Evropu”, snimak

7.00 – Jutarnji program

od 9.00 – Preuzima se program RTS 1

12.00 – „NATO ubija Evropu”, prenos

15.00 – Dnevnik na slovačkom

15.20 – Dnevnik na rusinskom

15.40 – Dnevnik na rumunskom

16.00 – Dnevnik 1 na mađarskom

16.20 – Rezervisan termin

17.00 – Dnevnik 1 RTS

18.00 – „Novosadske razglednice”

19.00 – Dnevnik 2 na mađarskom

19.30 – Dnevnik 2 RTS i dalje po programu RTS 1

TV Novi Sad emituje program RTS na 46, a svoj program na 33. kanalu.


TV Priština

Televizija Priština emituje najaktuelnije vesti sa lica mesta u terminima od 8.30, 13.30 i 14.40 časova. Osim toga emituje se i Dnevnik na albanskom i turskom jeziku. Gledaoci Prištine program RTS mogu da prate na 60. kanalu, dok stanovnici Metohije program RTS mogu da gledaju preko predajnika Cvilen.


NATO TV Program za ponedeljak, 26. april 1999. godine
NATO TV Program za ponedeljak, 26. april 1999. godine

NATO TV Program – utorak, 27. april 1999.

RTS 1, 2 i 3K

Radio-televizija Srbije na sva tri programa emituje informativne i druge programe prema potrebi obaveštavanja javnosti, neprekidno 24 časa dnevno.

Centralne informativne emisije su:

6.30 – 10.30 – Jutarnji program

17.00 – Dnevnik 1

19.30 – Dnevnik 2

22.30 – Dnevnik 3

Vesti se emituju svakog sata, a po potrebi i u drugim terminima…


RTV Politika

6.00 – „Petao Sofronije”, crtani film

7.00 – Vesti

7.10 – „Skubi du i škola zloća”, crtani film (Vesti u 08.00)

9.00 – Dan

9.30 – „Aladin – kralj razbojnika”, crtani film (Vesti u 10.00)

11.00 – Vesti

11.10 – „Tri kabaljerosa”, crtani film (Dan u 12.00)

13.00 – Vesti

13.10 – „Bazil, miš detektiv” (Vesti u 14.00)

15.00 – Vesti

15.10 – „Avanture Ikaboda i gospodina žapca”, crtani film

16.00 – Dan

16.30 – „Pokahontas”, crtani film (Vesti u 17.00 i 18.00)

18.30 – „Nenadmašni Paja Patak”, crtani film

19.00 – Dan

19.30 – Dnevnik 2 RTS

21.00 – Igrani film

22.30 – Dnevnik 3 RTS

oko 23.00 – Igrani filmovi

06.00 – Crtani filmovi do 19.00


TV Priština

Televizija Priština emituje najaktuelnije vesti sa lica mesta u terminima od 8.30, 13.30 i 14.40 časova. Osim toga emituje se i Dnevnik na albanskom i turskom jeziku. Gledaoci Prištine program RTS mogu da prate na 60. kanalu, dok stanovnici Metohije program RTS mogu da gledaju preko predajnika Cvilen.


SOS Kanal

Zbog zločinačkog napada NATO alijanse na PC „Ušće”, uništenja predajnika i druge tehnike, SOS Kanal još uvek nije u mogućnosti da nastavi sa emitovanjem programa.


RTV Pink

7.00 – „Šerlok Holms”, serija

8.00 – „Kasandra”, 49. i 50. epizoda

10.00 – „Nindža kornjače”, crtana serija

11.00 – „Kasandra”, 51. epizoda

12.00 – „Pesma nas je održala”, koncert

12.30 – „Šerlok Holms”, serija

13.30 – „Pesma nas je održala”, koncert

16.00 – „Korzikanska braća”, film

18.00 – „Nindža kornjače”, crtana serija

19.00 – „Pesma nas je održala”, koncert

19.30 – „Krvavi novac”, film

21.30 – „Pesma nas je održala”, koncert

22.00 – Koncert na Brankovom mostu

23.30 – „Kada se grana slomi”, film

01.30 – „Korzikanska braća”, film (r)

03.00 – „Krvavi novac”, film (r)

05.00 – „Kada se grana slomi”, film (r)


TV Novi Sad

6.30 – „NATO ubija Evropu”, snimak

7.00 – Jutarnji program

9.00 – 12.00 – Preuzima se program RTS

12.00 – „NATO ubija Evropu”, snimak

15.00 – Dnevnik na slovačkom

15.20 – Dnevnik na rusinskom

15.40 – Dnevnik na rumunskom

16.00 – Dnevnik 1 na mađarskom

16.20 – Rezervisan termin

17.00 – Dnevnik 1 RTS

18.00 – Novosadske razglednice

19.00 – Dnevnik 2 na mađarskom

19.30 – Dnevnik 2 RTS

zatim – Preuzima se program RTS 1


Studio B

(Vesti se emituju na svaki sat)

7.00 – Vesti

7.45 – „NATO, Shame on you”

8.10 – „Beograde, dobar dan”

10.00 – Vesti u 10

10.45 – „Protest sveta protiv rata”

11.10 – „Peđolino i deca”

13.10 – Crtani film

14.10 – Koncert na Trgu Republike

16.10 – „Beograde, dobar dan”

16.30 – „No pasaran”

17.10 – „Svetionik”

17.40 – „Sport klub”

18.10 – „Sportisti protiv rata”

19.00 – Vesti u 7

19.45 – Protest protiv rata u Beogradu

20.10 – „Direktno” – gost komentator

20.30 – „Odbrana Beograda”

21.10 – Serija

21.40 – „No pasaran”

22.00 – Vesti u 10

22.45 – Internet vesti

23.10 – Igrani film

00.30 – „Hronika kulture”

01.20 – „Mostovi razumevanja”

02.10 – „NATO kič”

02.30 – „Direktno” – gost komentator

03.10 – „Beograd se brani srcem”

04.10 – „NATO, shame on you”

05.00 – Film (r)


TV Palma

TV Palma preuzima informativni program Radio-televizije Srbije, i povremeno emituje filmove i serije iz svog studija.


Art televizija

Zbog ratnog stanja Art televizija preuzima informativni i druge programe RTS, a u toku dana biće prikazani igrani filmovi.


RTV Košava

Zbog zločinačkog napada NATO agresora na poslovnu zgradu „Ušće”, RTV Košava do daljeg ne emituje program.


BK TV

05.55 – „Naslovi” – Program za decu

6.55 – Naslovi

7.30 – „Dobro jutro Srbijo”

9.30 – Kako je sniman…

9.55 – „Naslovi” – „Kao danas” – Crtani film: „Kremenko”

10.55 – „Naslovi” – „Koloseum”: Košarka

11.55 – „Naslovi” – „Prvi red” – „Poslednja divljina”

oko 13.20 – „Prekretnice”: Kineski zid

13.55 – „Naslovi” – „BK Parlament”

14.55 – „Naslovi” – „Mislim, dakle postojim” – „Kao danas” – „Sava Šumanović”: 3. deo – „Zvono”: U vinu bog

15.55 – Telefakt 1 – „Hrana za glavu” – „Kao danas”

16.55 – „Naslovi” – „Biseri”: Spasoje Vlajić (r)

17.55 – Naslovi za osobe oštećenog sluha – „Japi” – „Kremenko”, crtana serija

18.55 – Telefakt 2 – „Mislim – dakle postojim” – „Vekovnik” – „Bez reči” – „Sava Šumanović” (r)

20.55 – „Headlines” – „S vetrom u leđa”, serija

21.55 – „Naslovi” – „Prekretnice”: Kineski zid

22.55 – „Naslovi” – „Japi” – „Koloseum”: Pregled italijanskih golova

00.55 – „Naslovi”

1.00 – 5.55 – Filmovi i dokumentarne emisije


NATO TV Program za utorak, 27. april 1999.
NATO TV Program za utorak, 27. april 1999.

Uvodni teo teksta napisao i celokupan materijal obradio: RetroPressAdria

Naslovna slika: kombinacija slike preuzete sa sajta pixabay.com i logoa sajta koji je kreirala Katerina Petković.

(dnevni list „Politika”, 25, 26. i 27. april 1999.)

Saznajte i...

Please follow and like us:
error0

Povezani postovi

2 Thoughts to “NATO TV Program – 25 – 27. april 1999.”

  1. I have noticed you don’t monetize retropressadria.rs, don’t
    waste your traffic, you can earn extra cash every month with new
    monetization method. This is the best adsense alternative for any type of website (they
    approve all sites), for more details simply search in gooogle: murgrabia’s tools

  2. Hi admin I have a free $100 google ads voucher to give away,
    because i don’t even know how to use it. I’m gonna give it away for a small
    favor. I just ask you to vote for my picture on this site: girlssnapshots.com/profile/petiteNadia
    Then send me your nickname to my email and i will send you voucher.

Leave a Comment